Вже сама назва "Будинок вчених"говорить про те, що він поставлений на службу науковій громадськості, а значить, наповнений атмосферою інтелекту і духовності.

       Створення такої культурної науково-просвітницької установи мало визначальне значення у розвитку громадського наукового просвітницького руху Одещини. Захоплені науковими, творчими ідеями, здатні ділитися своїми знаннями і надихати інших, науковці Одеси йдуть сюди для живого професійного спілкування з однодумцями і опонентами, авторитетними фахівцями і молодими вченими. У цьому й полягає суть наукового подвижництва, яке протягом багатьох десятиліть традиційно доводить свою життєздатність і значимість.

    Можливо, це і буде поясненням того факту, що з усіх культурних науково-просвітницьких центрів України найбільша кількість наукових товариств, секцій, асоціацій, що проводять постійну, системну роботу, представлено сьогодні саме в Одеському будинку вчених.

     Колектив співробітників Будинку вчених забезпечує і координує науково-просвітницьку роботу наукових товариств, організує дозвілля для людей, що не зупиняються в своєму творчому розвитку і вдосконалюють свої літературні, поетичні, мистецькі здібності. Ми прагнемо представити традиційні форми роботи сучасно і актуально. Цікаві творчі та просвітницькі проекти допомагають учасникам проявити себе за професією і за покликом душі.

 

                       З повагою,

                              директор Будинку вчених
                              Світлана Жекова